Třívrstvé podlahy Kährs

V třívrstvých podlahách Kährs se dokonale snoubí útulnost a přirozenost dřeva, tradice poctivého řemesla a moderní zpracování, které vás podrží ve všech situacích. Vždyť život je plný radostí s domácími mazlíčky, dětských her, rozlitých vín a popadaných hrnců… Podlahy Kährs ale jen tak něco nerozhodí. To je jistota.

Zamilujete se do nich ne pro jejich odolnost a stabilitu, ale především pro jejich neuvěřitelnou schopnost přizpůsobit se každému životnímu stylu. Ať už vyznáváte jednoduché, hladké linie, nebo se rádi obklopujete designovými kousky, kterými dáte na odiv svůj vytříbený vkus, v Kährs najdete svou vysněnou podlahu.

Inspirační album

Domov je místem, do kterého se propisuje vaše osobnost, zájmy i životní filozofie. A právě dřevěná podlaha je toho krásným důkazem. Stává se svědkem vašich životních okamžiků.

Pokud si třívrstvé podlahy Kährs pozvete do svého domova, nebudete muset dělat žádné kompromisy. Přizpůsobí se totiž všem vašim požadavkům, a to nejen těm technickým, ale především těm designovým. Podlahy Kährs rozehrávají celou škálu barevných tónů od těch nejjemnějších světlých až po výrazné tmavé. Nezapomínejte ale, že právě vy vtisknete dřevěné podlaze její nezaměnitelnou tvář.

Podlahy Kährs jsou součástí domovů po celém světě, inspirujte se fotkami nebo přijeďte k nám do showroomu, kde si vzorky podlah nejen prohlédnete, ale také osaháte.

Technické informace

Třívrstvé podlahy Kährs nejsou jenom nadčasové svým vzhledem, ale vynikají i svými vlastnostmi. Vrchní pochozí vrstva je nositelem designu. Prostřední podkladová vrstva a spodní balanční vrstva regulují pnutí a sesychání dřeva, a zajišťují tak celé podlaze stabilitu a dlouhou životnost. Jsou pro vás tichým, spolehlivým společníkem, který si i po dlouhých letech zachovává důstojnost.

Podlahy Kährs mají speciální zámkový spojovací systém Woodloc 5S, díky kterému mezi jednotlivými prkny nevznikají mezery. Nejenže to velmi urychlí a zjednoduší pokládku podlahy, ale především díky tomuto systému získáte elegantní čistou plochu beze spár.

 

Dřevo je přirozeně teplé. Pokud si ale chcete dopřát komfortu podlahového topení, podlahy Kährs jsou na to připravené. V takovém případě doporučujeme podlahy o tloušťce 10 mm.

 

Dekory

Podlahy Kährs vám odhalí svět nekonečných barevných variací a dekorů. Je jenom na vás, která kombinace si nadobro získá vaše srdce. Výrobce Kährs se pyšní opravdu širokým výběrem třívrstvých podlah v různých barvách, typech, druzích dřeva i povrchových úpravách.

Díky tomu si podlahy Kährs zamiluje skutečně každý. Minimalisté, kteří mají ve svých domovech rádi jednoduché, čisté linie, designéři, kteří baží po opravdu originální dřevěné podlaze, i ti, kteří si své bydlení teprve plánují – podlahy Kährs podpoří každý váš směr.

Nechte se oslnit podlahami Kährs naplno. Jejich krásu vám nedokážeme předat přes obrazovku. Přijeďte do našeho showroomu, kde si vezmete do ruky všechny vzorky podlah. Jedině tak skutečně doceníte jejich řemeslné zpracování, do nějž se promítá vysoký smysl pro detail.

Montáž a údržba

Každá pokládka dřevěné podlahy, tedy i třívrstvé podlahy Kährs, si žádá kvalitní podklad a zkušené ruce řemeslníka. Pokud chcete položit podlahu od nás, zaručíme vám bezchybnou pokládku, díky které bude podlaha součástí vašeho domova dlouhá léta.

Údržba dřevěné podlahy Kährs

I přesto, že má díky své konstrukci podlaha Kährs vynikající vlastnosti, sem tam si zaslouží vaši péči.

Olejované podlahy

Olej dodává dřevěné podlaze hebkost podobnou sametu. Procházet se doma bosky bude opravdu zážitek, který si okamžitě zamilujete.

Péče o olejovanou podlahu je jednoduchá a rychlá. Při běžném úklidu ji stačí vysát nebo setřít prach. Větší nehody zaženete vlhkým hadrem, ideálně s přípravkem Kährs Cleaner zředěným vodou.

Jednou ročně si pak dřevěná podlaha zaslouží pozornost v podobě nové olejové vrstvy, která ji ochrání, uchová její přirozenou krásu a podpoří její odolnost.

Zastavte se u nás na prodejně,
nebo zavolejte, rádi Vám poradíme

Pokud si s námi domluvíte schůzku předem, připravíme pro Vás všechny vzorky, budeme mít dostatek prostoru vše důkladně probrat a společně vymyslíme ideální řešení.

Rádi se s vámi setkáme

Naše dřevo se nedá popsat, to musíte cítit a vidět. Podlahy, obklady i masivní nábytek můžete zažít každý všední den na vlastní kůži v našem showroomu v Jilemnici od 7:30 do 16:00.

Domluvte si s námi schůzku a my na vás budeme rádi čekat. Připravení vám vždy co nejlépe poradit.

Objednat se

Showroom

Pokochat se