Showroom

Showroom

Nechte se okouzlit přirozenou krásou dřeva

Objevte dokonalost, která se ukrývá v jeho kresbě a vůni. Pohlaďte jeho jemnou, originální strukturu. Milujeme práci se dřevem, a to od samotného počátku, kdy ještě roste v lese, přes jeho zpracování na pile až po moment, kdy se do vašeho domova dostává v podobě obkladů, podlah či nábytku pod naší vlastní značkou MOW. Díky dřevu se do domova dostává život, příroda a soulad.

V našem showroomu v Jilemnici si nejen prohlédnete, ale také osaháte náš nábytek, podlahy i obklady, do nichž se propisuje naše láska ke dřevu a poctivému řemeslu. Přijeďte, rádi vás uvidíme a pomůžeme vám vytvořit harmonický domov.

Máte dotaz?

Dřevěné podlahy a obklady v celé své kráse

Podlahy prozradí na větší ploše to, co byste na pouhém vzorku neodhalily. Na vlastní kůži poznáte rozdíly mezi jednotlivými druhy dřeva, tedy smrkovou, dubovou a jasanovou podlahou. Vyzkoušíte si také, co všechno vydrží masivní podlaha a co třívrstvá. Zároveň vám rádi doporučíme, jaký způsob montáže je pro váš prostor nejvhodnější. Naše podlahy vás přesvědčí, že budou důstojným partnerem pro všechny vaše životní situace. Stejně tak si v showroomu prohlédnete i dřevěné obklady, které dodávají celému prostoru na útulnosti.

Přivoňte si k přírodě

S nábytkem MOW si domů pořizujete srdce domova. Neskrýváme přirozenou kresbu dřeva a ctíme jeho strukturu, což se odráží v unikátní povrchové úpravě MOW Craft Design. Přijeďte si tuto úpravu prohlédnout zblízka a objevte krásu poctivého řemesla, které se odráží v každém kusu nábytku MOW. V našem showroomu na vás dýchne dokonalá harmonie dřevěných podlah a nábytku.

Rádi vám pomůžeme vytvořit domov

V našem showroomu pro vás máme připraveno nepřeberné množství vzorků dřeva a povrchových úprav, jejichž přirozenost můžete poznat jen na živo.
Rádi se s vámi v showroomu potkáme, poradíme a inspirujeme vás k tomu, jak do vašich domovů vnést hřejivost, poctivost a nadčasovost dřeva.

Rádi se s vámi setkáme

Přijeďte si naše podlahy, obklady a nábytek okoukat, osahat i očichat každý všední den od 7:30 do 16:00 do Jilemnice.

Domluvte si s námi schůzku a my na vás budeme rádi čekat. Připravení vám vždy co nejlépe poradit.

Rádi se s vámi setkáme

Naše dřevo se nedá popsat, to musíte cítit a vidět. Podlahy, obklady i masivní nábytek můžete zažít každý všední den na vlastní kůži v našem showroomu v Jilemnici od 7:30 do 16:00.

Domluvte si s námi schůzku a my na vás budeme rádi čekat. Připravení vám vždy co nejlépe poradit.

Objednat se

Showroom

Pokochat se