Kährs Spirit

Řada Kährs Spirit s dekory imitujícími jednotlivá prkna byla speciálně vyvinuta s ohledem na životní prostředí s využitím nejnovějších technologií a inovací. Tyto dřevěné podlahy Kährs jsou k dispozici v různých dřevinách a tónech, do jediného ale oslavují krásu přírodního dřeva.

Inspirační album

Prohlédněte si ukázky třívrstvých podlah Kährs Spirit v interiérech.

Technické informace

Díky zámkovému spoji Woodloc 5S je možné podlahy Kährs pokládat bez dilatačních spár až do plochy 50 × 25 m. Díky třívrstvé konstrukci jsou podlahy rozměrově stálé a mají nízký tepelný odpor, jsou tedy vhodné pro podlahové vytápění. Lakovaný povrch je mimořádně odolný a pevný při zachování přirozeného vzhledu dřeva. Na řadu Kährs Spirit poskytuje výrobce záruku v délce 20 let.

Kompletní katalog Kährs ke stažení (.pdf, 15 MB, německy)

Publikace Kährs Design Stories ke stažení (.pdf, 15 MB, česky)

Technické informace
Materiál Povrch dle dřeviny, jádro borovice/smrk
Vrstvy 3
Tloušťka 10 mm
Spoje Zámkový spoj 5g
Metoda pokládky Plovoucí způsob, lepení
Tvrdost 2,3–3,7 (Brinellova stupnice)

Rozměry a dostupnost

šířkadle dekoru

tloušťka10 mm

délkadle dekoru

doba dodání2–4 týdny

Dekory

Společnost Kährs disponujeme obrovskou nabídkou dřevěných podlah všech možných dekorů a odstínů a neustále vyvíjí nové možnosti designu dřevěných podlah.

Prohlédněte si některé z vzorků podlah z kolekcí Kährs Spirit. Kompletní nabídku dekorů s vámi rádi projdeme u nás v showroomu, kde si také reálné vzorky můžete prohlédnout a vzít do ruky.

Kompletní katalog Kährs ke stažení (.pdf, 15 MB, německy)

Publikace Kährs Design Stories ke stažení (.pdf, 15 MB, česky)

Kährs Spirit

Dekory Walnut Groove
Dekory Oak Husk
Dekory Oak Trench
Dekory Reef Oak
Dekory Orchard Walnut
Dekory Garden Walnut
Dekory Oak Moon
Dekory Arctic Oak

Montáž a údržba

Montáž podlahy Kährs

Pokládka prémiové podlahy Kährs si žádá určité zkušenosti, podklad musí být rovný, suchý a dostatečně stabilní. Rádi vám zajistíme kompletní montáž podlahy i její finální ošetření. S pokládáním podlah máme mnohaleté zkušenosti, takže vám můžeme zaručit, že montáž proběhne v maximální možné kvalitě a podlaha vám bude sloužit spoustu let.

Údržba dřevěné podlahy Kährs

Pro zachování vzhledu a vlastností dřevěné podlahy a maximalizaci životnosti podlahy je třeba věnovat pozornost její údržbě. Není náročná a vynaložené úsilí vám podlaha mnohonásobně vrátí. 

Olejované podlahy

Po pokládce je třeba podlahu ošetřit olejovým přípravkem Kährs Satin Oil. Následně při mírném znečištění podlahu stačí pouze vysát nebo setřít prach, při znečištění setřít pouze vlhkým hadrem za použití přípravku Kährs Cleaner zředěného vodou. Přibližně 1–2× (3–4× v případě intenzivněji využívaných prostor) za rok ošetřete čistou podlahu přípravkem Kährs Parquet Polish, který obnoví její ochranu a původní vzhled.

Pokud podlaha vyžaduje výraznější oživení nebo má jemné škrábance, nabízí se použití přípravku Kährs Oil Refresher. Oděrky a škrábance lze vyspravit retuší Kährs Touch-Up.

Lakované podlahy

Po pokládce není třeba žádná speciální péče. Při mírném znečištění podlahu stačí pouze vysát nebo setřít prach, při znečištění stačí setřít pouze vlhkým hadrem, v případě potřeby za použití přípravku Kährs Cleaner zředěného vodou. Přibližně 2× ročně (dle potřeby) ošetřete čistou podlahu přípravkem Kährs Parquet Polish, který obnoví její ochranu a původní vzhled.

Pokud podlaha vyžaduje výraznější oživení nebo má jemné škrábance, nabízí se použití přípravku Kährs Lacquer Refresher. Oděrky a škrábance lze vyspravit retuší Kährs Touch-Up.

Produkty pro údržbu dřevěných podlah s různými typy nátěrů pořídíte v naší prodejně nebo na našem e-shopu.

Zastavte se u nás na prodejně,
nebo zavolejte, rádi Vám poradíme

Pokud si s námi domluvíte schůzku předem, připravíme pro Vás všechny vzorky, budeme mít dostatek prostoru vše důkladně probrat a společně vymyslíme ideální řešení.

Rychlý kontakt

+420 481 541 238
+420 731 510 930
info@moravek.eu

Máte dotaz?

Showroom

Různé varianty obkladů si můžete prohlédnout v našem showroomu

Showroom

showroom