Kariéra

Kariéra

Vedoucí výroby

Do naší pily v Jilemnici hledáme vedoucího výroby, který zajistí nejen, aby výroba šlapala jako na drátkách, ale zároveň se postará o spokojenost celého týmu.

Zapadnete k nám?

Naším posláním je přinášet do domovů klid a atmosféru lesa. Abychom ale mohli v lidech probouzet lásku ke dřevu, potřebujeme, aby v naší pile všechno perfektně fungovalo. Potrpíme si na kvalitní dřevo a jeho precizní zpracování, které pak dělá radost po mnoho let.

Právě teď sháníme někoho, kdo se postará o chod výroby a přispěje k rozvoji značky MOW. Budete to vy?

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

Každý den bude trochu jiný. Rozhodně se u nás nebudete nudit. Nejenže povedete tým dvaceti lidí, ale taky se postaráte o nákup kvalitního dřeva a budete se svými nápady podílet na rozvoji našich produktů.

Pokud už máte zkušenosti v oboru lesnictví či dřevařství, bude to pro vás výhodou a rychleji se zorientujete. Rádi vás ale doučíme všechno potřebné. Nejdůležitější je, abyste měl zájem se rozvíjet a učit se novým věcem.

BUDETE DOBRÝ VEDOUCÍ VÝROBY, KDYŽ:

→ jste komunikativní a záleží vám na tom, aby celý tým fungoval a byl spokojený

→ máte vystudovaný technický obor

→ rád přijímáte výzvy a jste přizpůsobivý

→ přicháíte s nápady na rozvoj produktů a značky

Zakladatel MOW - LADISLAV MORÁVEK

Náš vedoucí výroby nebude jenom sedět v kanceláři. Bude se pohybovat i na dílně nebo v lese. Jestliže jste technického zaměření, ale v tomto oboru nemáte příliš zkušeností, rádi vám je předáme. První měsíc vás čeká kolečko po firmě, abyste se co nejlépe seznámil s naší firmou a lidmi, které máte vést.

Kromě klasických benefitů, jako je firemní počítač, telefon, příspěvky na stravu či zapůjčení firemního auta, tu na vás čeká parta lidí, pod jejichž rukama získává dřevo trvalou hodnotu a stává se základem domovů pro celé generace.

Pilu Morávek jsme v Jilemnici založili v roce 1998 a z ní se časem zrodila i značka MOW. Poznejte celý náš příběh a staňte se jeho součástí.

Kontaktujte nás!

Zaujali jsme Vás? Kontaktujte nás nebo nám zašlete svůj životopis!

 +420 481 541 238
 info@moravek.eu